12 / 100

Nasz zespół

WSPÓLNICY

Rafał Mielcarek Adwokat Kancelaria NMB Poznań

Rafał Mielcarek - adwokat

Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, również jako radca prawny pozwoliło skupić się na pełnej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i projektów biznesowych, głównie w zakresie prawa farmaceutycznego, wprowadzania suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia, a także w zakresie prowadzenia sieci wielkopowierzchniowych dyskontów spożywczych. Tworzy i koordynuje koncepcje rozwiązań prawnych dla działów HR, E commerce, a także w zakresie nieruchomości. Członek rad nadzorczych, a w przeszłości również, spółek notowanych na GPW. Wykładał prawo na wyższych uczelniach. Bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych. Angażuje się w obronę w procesach karnych oraz reprezentuje klientów w sprawach rozwodowych.

Prywatnie: maratończyk, podróżnik, znawca kuchni.

tel: 660 725 900
mail: rafal.mielcarek@kancelarianmb.pl

Radosław Namysł Adwokat Kancelaria NMB Poznań

Radosław Namysł - adwokat

Posiada bogate praktyczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Zajmuje się również sprawami odszkodowawczymi, ubezpieczeniowymi, upadłościowymi i administracyjnymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w firmach prawniczych obsługujących podmioty gospodarcze. Prowadził zajęcia z prawa w szkołach wyższych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Lubi wędrówki górskie, podróże i kino.

tel: 660 725 800
mail: radoslaw.namysl@kancelarianmb.pl

M. Bredow - Kancelaria NMB

Maciej Bredow - radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Specjalista w zakresie prawa rzeczowego (nieruchomości), gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego i procesu budowlanego oraz regulacji i umów z zakresu inwestycji deweloperskich. Miłośnik gór, opery i baletu.

tel: 602 114 265
mail: maciej.bredow@kancelarianmb.pl

 

PRACOWNICY

Karolina BortnowskaAnna Bryszak - radca prawny

Specjalizuje się w tematyce procesowej, zarówno na gruncie procesów gospodarczych, jak i procesów cywilnych. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy i prawa gospodarczego. W imieniu klientów prowadzi negocjacje przedsądowe, jak i postępowania sądowe. Jej specjalizacją jest również kompleksowa obsługa transakcji umownych, w tym przejęć, e-commerce i ochrona danych osobowych. Posiada bogate doświadczenie w opracowywaniu wewnętrznych procedur u przedsiębiorców, w szczególności wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie obroniła pracę magisterską z zakresu prawa pracy. W ramach programu Erasmus spędziła semestr jako studentka Uniwersytetu w Zagrzebiu.

Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i otrzymała wyróżnienie za wyniki egzaminu radcowskiego.

tel. 698 031 105

anna.bryszak@kancelarianmb.pl

Dominika Dziewiałtowicz - aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie pod kierownictwem prof. Roberta Zawłockiego obriniła pracę magisterską z zakresu prawa karnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała od pierwszych lat studiów. Od 2021 roku aplikantka adwokacka odbywająca szkolenie przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. W kancelarii zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego. Miłośniczka podróży.

tel. 506 681 028
dominika.dziewialtowicz@kancelarianmb.pl

Katarzyna Balicka - asystent prawny

tel. 61 851 75 52.

katarzyna.balicka@kancelarianmb.pl