Nasz zespół

WSPÓLNICY

Rafał Mielcarek Adwokat Kancelaria NMB Poznań

Rafał Mielcarek - adwokat

Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, również jako radca prawny. Głównie skupia się na obsłudze prawnej przedsiębiorstw i projektów biznesowych, stowarzyszeń i fundacji. Członek rad nadzorczych w tym spółek notowanych na GPW. W przeszłości wykładał prawo na wyższych uczelniach. Bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych. Angażuje się w obronę w procesach karnych oraz reprezentuje klientów w sprawach rozwodowych.
Prywatnie: maratończyk, podróżnik, znawca kuchni.

tel: 660 725 900
mail: rafal.mielcarek@kancelarianmb.pl

Radosław Namysł Adwokat Kancelaria NMB Poznań

Radosław Namysł - adwokat

Posiada bogate praktyczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Zajmuje się również sprawami odszkodowawczymi, ubezpieczeniowymi, upadłościowymi i administracyjnymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w firmach prawniczych obsługujących podmioty gospodarcze. Prowadził zajęcia z prawa w szkołach wyższych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Lubi wędrówki górskie, podróże i kino.

tel: 660 725 800
mail: radoslaw.namysl@kancelarianmb.pl

M. Bredow - Kancelaria NMB

Maciej Bredow - radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Specjalista w zakresie prawa rzeczowego (nieruchomości), gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego i procesu budowlanego oraz regulacji i umów z zakresu inwestycji deweloperskich. Miłośnik gór, opery i baletu.

tel: 602 114 265
mail: maciej.bredow@kancelarianmb.pl

PRACOWNICY

Anna Waligóra - adwokat

Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej firm. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, prawie handlowym oraz prawie upadłościowym. Specjalista w procesach rozwodowych.

tel: 660 668 699
mail: anna.waligora@kancelarianmb.pl

Dorota Bełżek - Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki trzeciego roku przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Ukończyła prawo oraz Studia Podyplomowe Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W kancelarii zajmuje się obsługą sporów sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów gospodarczych, sporów z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i rodzinnego, postępowań administracyjnych, a także bieżącym doradztwem dla podmiotów gospodarczych w zakresie sporządzania umów oraz opinii prawnych. W pracy posługuje się językiem angielskim i francuskim.

tel. 695 993 575, dorota.belzek@kancelarianmb.pl

 

Anna Bryszak - Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie obroniła pracę magisterską z zakresu prawa pracy. W ramach programu Erasmus spędziła semestr jako studentka Uniwersytetu w Zagrzebiu. Od 2020 roku aplikantka radcowska odbywająca szkolenie przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. W kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy i prawa gospodarczego. Biegle posługuje się językiem angielskim.

tel. 698 031 105

anna.bryszak@kancelarianmb.pl

 

Karolina Bortnowska - asystent prawny

Studentka V roku prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Seminarzystka prawa karnego, w zakresie którego przygotowuje pracę magisterską. W kancelarii zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, sądową windykacją należności, rejestracją podmiotów w KRS oraz zagadnieniami związanymi z prawem cywilnym i gospodarczym. Posługuje się językiem angielskim.

k.bortnowska@kancelarianmb.pl