Google+
Kancelaria Prawna Radcy i Adwokaci Poznań
English version Wersja rosyjska
61 851 75 52

wspólnicy

wspólnicy - Rafał Mielcarek - adwokat

Rafał Mielcarek - adwokat


Założyciel Kancelarii Prawnej NMB. Zawodowo skupia się na reprezentowaniu podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych w procesach sądowych oraz na obsłudze podmiotów gospodarczych. Bierze także udział w tworzeniu i przekształceniach spółek prawa handlowego, reprezentuje spółki publiczne w najbardziej złożonych i największych postępowaniach upadłościowych. Członek rady nadzorczej w spółkach giełdowych.

Swoje zainteresowania zawodowe realizuje także prowadząc złożone postępowania rozwodowe i karne.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (1998r.), odbył aplikację (2002r.). Obecnie od roku 2006 wykonuje zawód adwokata.

tel: 660 725 900
mail: rafal.mielcarek@kancelarianmb.pl

wspólnicy - Radosław Namysł - adwokat

Radosław Namysł - adwokat

 

Założyciel Kancelarii Prawnej NMB. Prowadzi skomplikowane postępowania sądowe z zakresu budownictwa, nieruchomości, zamówień publicznych oraz przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym. Skutecznie prowadzi windykacje należności, w tym również od członków zarządu niewypłacalnych spółek. Reprezentuje klientów w postępowaniach administracyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w firmach prawniczych obsługujących podmioty gospodarcze.

Prowadzi także sprawy dla osób fizycznych w szczególności o odszkodowania oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (1998r.), odbył aplikację (2002r.). Obecnie od roku 2006 wykonuje zawód adwokata.

tel: 660 725 800
mail: radoslaw.namysl@kancelarianmb.pl

wspólnicy - Maciej Bredow - radca prawny

Maciej Bredow - radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Specjalista w zakresie prawa rzeczowego (nieruchomości), administracyjnego, gospodarki nieruchomościami oraz prawa i procesu budowlanego.

tel: 602 114 265
mail: maciej.bredow@kancelarianmb.pl

pracownicy

pracownicy - Anna Waligóra - aplikant adwokacki

Anna Waligóra - aplikant adwokacki

Posiada 5 lat doświadczenia w obsłudze prawnej firm. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, prawie handlowym oraz prawie upadłościowym.

tel: 660 668 699
mail: anna.waligora@kancelarianmb.pl

Joanna Wajsnis - adwokat

Posiada 6 lat doświadczenia zawodowego w poznańskich kancelariach prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, prawie karnym, prawie rodzinnym i prawie ubezpieczeń społecznych.

tel.: 668 336 454

mail: joanna.wajsnis@kancelarianmb.pl

Klaudia Dzieweczyńska - aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki. Od 2 lat pracuje na stanowiskach prawniczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, prawie administracyjnym, prawie i procesie budowlanym.

tel.: 501 361 520

mail: klaudia.d@kancelarianmb.pl

Agnieszka Lewandowska - aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki. Od 2 lat pracuje na stanowiskach prawniczych. Jej domeną jest prawo cywilne i gospodarcze oraz prawo europejskie.

tel.: 607 208 801

mail: agnieszka.lewandowska@kancelarianmb.pl

Sława Hrycaj - praktykant

e-mail: slawa.hrycaj@kancelarianmb.pl